Kalibrasyonda Ölçerek Yükseliyoruz

Şirketimiz 2015 yılında kurulmuş olup uzman personelleri ile Türkiye nin her bölgesine kalibrasyon, danışmanlık, periyodik muayene, bakım ve eğitim hizmeti vermektedir  

HAKKIMIZDA


MKM Kalibrasyon yaklaşık 5 yıldır Gaziantep merkezli olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet veren kalibrasyon ve kalite uzmanları tarafından 2015 yılında Gaziantep Üniversitesi Yerleşkesi’nde kurularak Gaziantep başta olmak üzere çevre iller ve tüm Türkiye’ye hizmet vermek için faliyete geçmiştir.


MKM kalibrasyon uzman kadrosuyla TS EN ISO 17025 standartın uygun olarak TERAZİ, SICAKLIK, BASINÇ, KUVVET, BOYUT, NEM ve MEDİKAL kalibrasyonu konularında öncelikli olmak üzere hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda kalibrasyon faliyet konularımızı genişleterek daha fazla kalibrasyon konusunda hizmet vermek ve akredite bir kalibrasyon laboratuvarı olmak için çalışmalarımız devam etmektedir.


Bünyesinde bulunan uzman mühendis ve teknik elemanlardan oluşan ekipler sayesinde başta Gaziantep Organize Sanayisi olmak üzere Türkiye’de bulunan tüm üretim ve hizmet faliyeti veren firmaların kalibrasyon ve muayene peryodik bakım hizmeti yanında üretim ve kalite danışmanlık hizmetleri ile yeni makina tasarım ve imalat hizmetleri de sunulmaktadır.


Kuruluşumuz Gaziantep Üniversitesi teknoloji araştırma ve geliştirme bölgesinde bulunduğundan dolayı sürekli olarak AR-GE inovasyon faliyetleri gerçekleştirerek üretim ve hizmet faliyeti gösteren firmalara daha hızlı, kaliteli ürün ve hizmet sunması açısından yeni ürünler tasarlamakta ve üretmektedir. Bu özelliği ile bölgesinde bulunduğu alanda öncü bir kuruluş olmayı hedef edinmiştir.

 • Hizmet Sözleşmesi


 • Kalibrasyon Hizmetlerimiz

  - Terazi Kalibrasyonu
  - Sıcaklık Kalibrasyonu
  - Nem Kalibrasyonu
  - Kuvvet Kalibrasyonu
  - Boyut Kalibrasyonu
  - Elektriksel kalibrasyon
  - Biyomedikal Kalibrasyon

  Daha Fazla

  Eğitim Hizmetlerimiz

  -Genel Metroloji ve Kalibrasyon Eğitimi

  -Ölçüm Belirsizliği Eğitimi

  -Kalibrasyon Uzmanlık Eğitimleri

  -ISO 9001
  -ISO 14001
  -ISO 22000
  -OHSAS 18001

  Daha Fazla

  Muayene Hizmetlerimiz

  -Asansörler
  -Basınçlı Kaplar 
  -İş Makinaları
  -Kaldırma İletme Ekipmanları
  -Temiz Oda Validasyonu

  -Topraklama Ölçümü

  -Paratöner ve Trafo Ölçümleri

  Daha Fazla